2020-01-25 18:23:54
2020-01-24 00:00:00

Mieli VU TSPMI bibliotekos lankytojai, nuo sausio 26 d. iki vasario 2 d. institute vyks Tarptautinė Žiemos mokykla, kurios metu bus apribotas naudojimasis Žiemos sodo skaitykla. Atsiprašome už nepatogumus.

Seminaras „Sovietmetis kaip sakytinės istorijos objektas: atminties (re)konstravimo galimybės ir ypatumai“

Balandžio 27 dieną, 11 valandą, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, 402 aud., vyks seminaras „Sovietmetis kaip sakytinės istorijos objektas: atminties (re)konstravimo galimybės ir ypatumai“. Renginys organizuojamas įgyvendinant Lietuvos mokslo tarybos  finansuojamą projektą „Sovietmetis kaip sakytinės istorijos objektas: atminties (re)konstravimo galimybės ir ypatumai“

Renginio programą rasite čia.