2020-04-06 01:52:35
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

Seminaras „Sovietmetis kaip sakytinės istorijos objektas: atminties (re)konstravimo galimybės ir ypatumai“

Balandžio 27 dieną, 11 valandą, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, 402 aud., vyks seminaras „Sovietmetis kaip sakytinės istorijos objektas: atminties (re)konstravimo galimybės ir ypatumai“. Renginys organizuojamas įgyvendinant Lietuvos mokslo tarybos  finansuojamą projektą „Sovietmetis kaip sakytinės istorijos objektas: atminties (re)konstravimo galimybės ir ypatumai“

Renginio programą rasite čia.