2020-04-06 03:26:46
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

Seminaras „Geopolitics of Central Asia and Kazakhstan Multivector Foreign Policy“

RENGINYS ATŠAUKTAS!

Dėl asmeninių aplinkybių dr. Anuaras Ayazbekovas negalės skaityti paskaitos VU TSPMI.

Atsiprašome dėl nepatogumų.

—–

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU TSPMI) kartu su Kazachstano  Viešojo administravimo akademijos Diplomatijos instituto direktoriumi Anuaru Ayazbekovu, kviečia į viešą paskaitą tema „Geopolitics of Central Asia and Kazakhstan Multivector Foreign Policy “. Renginys vyks trečiadienį, balandžio 18 d., 13.15 val., 402 auditorijoje.

Dr. Ayazbekov yra St. Andrews universiteto tarptautinių santykių doktorantas. Jo profesiniai interesai apima Centrinės Azijos politiką, užsienio politikos analizę ir diplomatinį švietimą. Prieš prisijungdamas prie Diplomatijos instituto, Dr. Ayazbekov užėmė pareigas Nazarbajevo universitete, Kazachstano užsienio reikalų ministerijoje, Kazachstano Prezidento administracijoje ir Kazachstano strateginių studijų institute. Jis taip pat dirbo tyrėju Johno Hopkinso universiteto Centrinės Azijos ir Kaukazo institute bei Japonijos tarptautinių reikalų institute.