2020-09-29 16:39:58
2020-08-31 00:00:00
VU TSPMI biblioteka dirba įprastu laiku: 10:00 – 18:00 val.
Lankytojai privalo laikytis visų saugumo rekomendacijų: dėvėti veido kaukes, dezinfekuoti rankas bei išlaikyti saugų atstumą nuo kitų.
2020-09-29 16:39:58
2020-09-02 00:00:00

Visą svarbiausią informaciją apie studijas ir tvarkaraščius rasite COVID 19 polapyje magistrams ir polapyje bakalaurams.

Seminaras „Geopolitics of Central Asia and Kazakhstan Multivector Foreign Policy“

RENGINYS ATŠAUKTAS!

Dėl asmeninių aplinkybių dr. Anuaras Ayazbekovas negalės skaityti paskaitos VU TSPMI.

Atsiprašome dėl nepatogumų.

—–

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU TSPMI) kartu su Kazachstano  Viešojo administravimo akademijos Diplomatijos instituto direktoriumi Anuaru Ayazbekovu, kviečia į viešą paskaitą tema „Geopolitics of Central Asia and Kazakhstan Multivector Foreign Policy “. Renginys vyks trečiadienį, balandžio 18 d., 13.15 val., 402 auditorijoje.

Dr. Ayazbekov yra St. Andrews universiteto tarptautinių santykių doktorantas. Jo profesiniai interesai apima Centrinės Azijos politiką, užsienio politikos analizę ir diplomatinį švietimą. Prieš prisijungdamas prie Diplomatijos instituto, Dr. Ayazbekov užėmė pareigas Nazarbajevo universitete, Kazachstano užsienio reikalų ministerijoje, Kazachstano Prezidento administracijoje ir Kazachstano strateginių studijų institute. Jis taip pat dirbo tyrėju Johno Hopkinso universiteto Centrinės Azijos ir Kaukazo institute bei Japonijos tarptautinių reikalų institute.