2020-03-28 15:03:54
2020-03-16 00:00:00

Karantino laikotarpiu: Fizinis patekimas į VU biblioteką (centrinė biblioteka, MKIC, fakultetų skaityklos) yra negalimas. Delspinigiai karantino laikotarpiu nebus skaičiuojami – pasilaikykite knygas. Naudokimės el. ištekliais.
Visais klausimais prašome kreiptis el. paštu infostalas@mb.vu.lt (į užklausas atsakome darbo dienomis nuo 8 iki 22 val.)

2020-03-28 15:03:54
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

Alvydo Jokubaičio politinės filosofijos konferencija

Alvydas Jokubaitis yra vienas svarbiausių šiuolaikinės Lietuvos politikos filosofų. Jo kūryba kelia pamatinius klausimus apie moralės ir politikos santykį, filosofijos ir mokslo susidūrimus, liberalizmo ir konservatizmo debatus. Šioje konferencijoje pirmą sykį bus pamėginta rekonstruoti visuminį Jokubaičio filosofijos paveikslą.

Pirmoji konferencijos sesija „Mokslas ir politika“ aptars, kokių prielaidų Jokubaitis laikosi mąstydamas apie politikos reiškinį, ir nagrinės, kaip Jokubaitis suvokia politiką, jos mokslą ir jos santykį su vertybių problematika. Antroji sesija „Žmogus ir moralė“ gilinsis į Jokubaičio etinius svarstymus ir užklaus, kokia yra Jokubaičio žmogaus ir moralės samprata. Trečioji sesija „Ideologija“ analizuos ideologijų reikšmę politikoje ir svarstys, koks yra Jokubaičio santykis su liberalizmu, konservatizmu ir demokratija.

Paskutiniojoje konferencijos dalyje bus diskutuojama apie akademijos, politikos ir kultūros santykį, klausiant, koks yra filosofo vaidmuo viešojoje erdvėje.

Naudingos nuorodos