Uždaryti
2020-05-31 17:19:24
2020-05-22 00:00:00

Informuojame, kad gegužės 21 dieną prasidėjo prašymų stoti į magistrantūros studijų programas teikimas! Iki liepos 7 d. per VU Informacinę sistemą galite pateikti prašymą stoti į jums patinkančias VU TSPMI magistro studijų programas. Išsirinkite jums labiausiai patinkančias VU TSPMI magistro programas: http://www.tspmi.vu.lt/magistranturos-studijos/

Bendrą VU stojimo tvarką ir visą reikalingą informaciją rasite čia: https://bit.ly/magistrasVU

Kilus klausimams prašome kreiptis į VU TSPMI studijų skyriaus vadovę Gintarę Proscevičiutę elektroniniu paštu gintare.prosceviciute@tspmi.vu.lt

Erasmus akademinis tinklas „PADEMIA”

Projekto trukmė
2013 m. – 2016 m.

Projekto aprašymas

„PADEMIA” - tai akademinis tinklas, kurio tikslas - sukurti prielaidas parlamentinės demokratijos Europoje studijų srityje dirbančių mokslininkų ir ekspertų tinklaveikai. Šis akademinis tinklas sukurs sąlygas gerinti į parlamentinę demokratiją Europoje orientuotų dalykų dėstymą, skatinti tarpdiscipliniškumą ir inovatyvių dėstymo metodų diegimą, gerosios patirties sklaidą, tyrimų ir dėstymo sinergiją.
Projektas orientuotas į politikos mokslų, teisės, istorijos srityse dirbančius tyrėjus, dėstytojus, studentus; tyrimų centruose dirbančius mokslininkus, valstybės tarnautojus.
Svarbiausios suplanuotos projekto veiklos - metinės tarptautinės tarpdisciplininės konferencijos, teminių darbo grupių susitikimai, viešosios paskaitos, doktorantų mokyklos ir kt.

Dalyvaujančios institucijos

PADEMIA tinklas vienija 56 partnerius iš 28 Europos Sajungos valstybių ir Islandijos, Norvegijos bei Šveicarijos. Projekto iniciatorius ir tinklo koordinatorius - Kelno universiteto Politikos mokslų ir Europos studijų institutas. TSPMI yra vienas iš projekto partnerių.