Uždaryti
2020-06-01 03:34:47
2020-05-22 00:00:00

Informuojame, kad gegužės 21 dieną prasidėjo prašymų stoti į magistrantūros studijų programas teikimas! Iki liepos 7 d. per VU Informacinę sistemą galite pateikti prašymą stoti į jums patinkančias VU TSPMI magistro studijų programas. Išsirinkite jums labiausiai patinkančias VU TSPMI magistro programas: http://www.tspmi.vu.lt/magistranturos-studijos/

Bendrą VU stojimo tvarką ir visą reikalingą informaciją rasite čia: https://bit.ly/magistrasVU

Kilus klausimams prašome kreiptis į VU TSPMI studijų skyriaus vadovę Gintarę Proscevičiutę elektroniniu paštu gintare.prosceviciute@tspmi.vu.lt

Trečioji VU TSPMI Alumni stipendiją įteikta antrakursiui Laisvūnui Čekavičiui.

Instituto Alumni draugija VU TSPMI kalėdinio vakaro metu šių metų Alumni stipendiją įteikė antrakursiui Laisvūnui Čekavičiui.

Stipendija skirta už puikiai besimokančio studento vykdomas švietėjiškas veiklas, kuriomis jis siekia paskatinti Lietuvos visuomenės pilietiškumą ir politiškumą: veda pilietiškumo pamokas Vilniaus mokyklose, organizuoja politinės filosofijos tekstų skaitymus ir diskusijas, važinėja po Lietuvos regionus skaitydamas paskaitas bei vesdamas diskusijas apie kairės/dešinės skirtį, yra vienas iš Jaunųjų konservatorių lygos lyderių.

VU TSPMI Alumni draugija kviečia visus TSPMI studentus ir 2020-aisiais metais būti tais, kurie imasi lyderystės akademinėse, pilietinėse ar socialinėse veiklose, o rudenį teikti paraišką 1000 eurų Alumni stipendijai gauti.