Trečioji VU TSPMI Alumni stipendiją įteikta antrakursiui Laisvūnui Čekavičiui.

Instituto Alumni draugija VU TSPMI kalėdinio vakaro metu šių metų Alumni stipendiją įteikė antrakursiui Laisvūnui Čekavičiui.

Stipendija skirta už puikiai besimokančio studento vykdomas švietėjiškas veiklas, kuriomis jis siekia paskatinti Lietuvos visuomenės pilietiškumą ir politiškumą: veda pilietiškumo pamokas Vilniaus mokyklose, organizuoja politinės filosofijos tekstų skaitymus ir diskusijas, važinėja po Lietuvos regionus skaitydamas paskaitas bei vesdamas diskusijas apie kairės/dešinės skirtį, yra vienas iš Jaunųjų konservatorių lygos lyderių.

VU TSPMI Alumni draugija kviečia visus TSPMI studentus ir 2020-aisiais metais būti tais, kurie imasi lyderystės akademinėse, pilietinėse ar socialinėse veiklose, o rudenį teikti paraišką 1000 eurų Alumni stipendijai gauti.