Startuoja projektas „VU TSPMI ambasadorių tinklas“!

Donatas Rondomanskas, VU TSPMI ambasadorių tinklo koordinatorius

„Pasaulinis VU TSPMI alumnų tinklas gimė kaip Alumni draugijos siekis prisidėti prie Instituto misijos ugdyti kuriantį elitą Lietuvai ir pasauliui. Tinklo nariai yra šiltus jausmus Institutui išlaikę savo sričių profesionalai, kurie burdami užsienyje esančius alumnus stiprina jų tarpusavio ryšius ir atstovauja globaliai VU TSPMI bendruomenei.“

VU TSPMI alumnai gyvena, dirba ir mokosi daugiau nei 20 valstybių. Įsikūrę svečiose šalyse, jie išlieka svarbia Instituto bendruomenės dalimi, pasiruošę ne tik palaikyti ryšį su Institutu, bet ir skleisti žinią apie VU TSPMI, VU ir Lietuvą savo gyvenamojoje šalyje. Dėl šios priežasties 2018 m. VU TSPMI Alumni draugija, bendradarbiaudama su VU TSPMI administracija, pradėjo įgyvendinti naują projektą – „VU TSPMI ambasadorių tinklas“.

VU TSPMI ambasadorių tinklas – tai platforma, vienijanti Instituto alumnus, kurie nuolat gyvena užsienio šalyse ir savo pasiekimais bei veikla atstovauja VU TSPMI bendruomenei svetur. Jie nori dalintis savo profesine ir asmenine patirtimi su Instituto bendruomenės nariais – studentais, dėstytojais ir alumnais, siekdami stiprinti VU TSPMI bendruomenės ryšius visame pasaulyje.  Kviečiame susipažinti: VU TSPMI ambasadoriai!

Jei norėtumėte prisidėti prie pasaulinio VU TSPMI ambasadorių tinklo plėtros ir kartu stiprinti Instituto bendruomenę, parašykite mums el. paštu tspmi.ambasadoriai@gmail.com.