Registracija ERASMUS+ studijoms 2018–2019 rudens semestrui

Prasidėjo registracija Erasmus+ studijoms 2018–2019 m.m. rudens semestrui arba akademiniams metams!

Kviečiame VU nuolatinių studijų studentus registruotis iki VASARIO 28 d. (24:00), užpildant elektroninę paraišką. Atnaujintą fakultetų ERASMUS+ partnerių sąrašą rasite čia.

Renkantis universitetą rekomenduojame ne tik susipažinti su užsienio universiteto skelbiama informacija atvykstantiems, bet ir perskaityti dalyvavusiųjų mainuose studentų atsiliepimus.

Iškilo klausimų? Kreipkitės!

ERASMUS+ mainų koordinatorė Agnė Jacynaitė, tel. (8 5) 219 3215, el. paštas agne.jacynaite@cr.vu.lt (bendra informacija, dokumentacija, registracijos anketos pildymas)
Fakulteto mainų koordinatoriai  (šalies, universiteto pasirinkimas bei kiti akademiniai klausimai)

Mainai veža – važiuok kartu!