2020-04-06 03:25:48
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

Primename: liko paskutinė savaitė kandidatų į VU Tarybos narius kėlimui

Rugsėjo 30-ąją baigiasi kandidatų į Vilniaus universiteto (VU) Tarybos narius kėlimas. Teisę kelti kandidatus į VU tarybą, taip pat teisę iškelti savo kandidatūrą̨ turi kiekvienas akademinės bendruomenės narys, atitinkantis VU Statute nurodytus reikalavimus.

Vilniaus universiteto Taryba – tai vienas iš trijų universiteto valdymo organų, kuris pagal savo kompetenciją užtikrina Universiteto autonomiją ir Universiteto bendruomenės savivaldą bei kartu su Senatu ir rektoriumi rūpinasi Universiteto veiklos kokybe.

Daugiau informacijos – specialioje VU tinklalapio skiltyje „Rinkimai į VU Tarybą 2019“.