2020-01-25 19:44:38
2020-01-24 00:00:00

Mieli VU TSPMI bibliotekos lankytojai, nuo sausio 26 d. iki vasario 2 d. institute vyks Tarptautinė Žiemos mokykla, kurios metu bus apribotas naudojimasis Žiemos sodo skaitykla. Atsiprašome už nepatogumus.

Primename: liko paskutinė savaitė kandidatų į VU Tarybos narius kėlimui

Rugsėjo 30-ąją baigiasi kandidatų į Vilniaus universiteto (VU) Tarybos narius kėlimas. Teisę kelti kandidatus į VU tarybą, taip pat teisę iškelti savo kandidatūrą̨ turi kiekvienas akademinės bendruomenės narys, atitinkantis VU Statute nurodytus reikalavimus.

Vilniaus universiteto Taryba – tai vienas iš trijų universiteto valdymo organų, kuris pagal savo kompetenciją užtikrina Universiteto autonomiją ir Universiteto bendruomenės savivaldą bei kartu su Senatu ir rektoriumi rūpinasi Universiteto veiklos kokybe.

Daugiau informacijos – specialioje VU tinklalapio skiltyje „Rinkimai į VU Tarybą 2019“.