2021-10-22 09:06:12
2021-09-09 00:00:00

Naujuosius mokslo metus pasitinkame su atnaujintais rašto darbų metodiniais nurodymais. Juos galite rasti čia!

Primename: liko paskutinė savaitė kandidatų į VU Tarybos narius kėlimui

Rugsėjo 30-ąją baigiasi kandidatų į Vilniaus universiteto (VU) Tarybos narius kėlimas. Teisę kelti kandidatus į VU tarybą, taip pat teisę iškelti savo kandidatūrą̨ turi kiekvienas akademinės bendruomenės narys, atitinkantis VU Statute nurodytus reikalavimus.

Vilniaus universiteto Taryba – tai vienas iš trijų universiteto valdymo organų, kuris pagal savo kompetenciją užtikrina Universiteto autonomiją ir Universiteto bendruomenės savivaldą bei kartu su Senatu ir rektoriumi rūpinasi Universiteto veiklos kokybe.

Daugiau informacijos – specialioje VU tinklalapio skiltyje „Rinkimai į VU Tarybą 2019“.