2021-08-02 11:32:36
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

Primename: liko paskutinė savaitė kandidatų į VU Tarybos narius kėlimui

Rugsėjo 30-ąją baigiasi kandidatų į Vilniaus universiteto (VU) Tarybos narius kėlimas. Teisę kelti kandidatus į VU tarybą, taip pat teisę iškelti savo kandidatūrą̨ turi kiekvienas akademinės bendruomenės narys, atitinkantis VU Statute nurodytus reikalavimus.

Vilniaus universiteto Taryba – tai vienas iš trijų universiteto valdymo organų, kuris pagal savo kompetenciją užtikrina Universiteto autonomiją ir Universiteto bendruomenės savivaldą bei kartu su Senatu ir rektoriumi rūpinasi Universiteto veiklos kokybe.

Daugiau informacijos – specialioje VU tinklalapio skiltyje „Rinkimai į VU Tarybą 2019“.