2020-03-28 15:01:50
2020-03-16 00:00:00

Karantino laikotarpiu: Fizinis patekimas į VU biblioteką (centrinė biblioteka, MKIC, fakultetų skaityklos) yra negalimas. Delspinigiai karantino laikotarpiu nebus skaičiuojami – pasilaikykite knygas. Naudokimės el. ištekliais.
Visais klausimais prašome kreiptis el. paštu infostalas@mb.vu.lt (į užklausas atsakome darbo dienomis nuo 8 iki 22 val.)

2020-03-28 15:01:50
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

Kvietimas teikti paraiškas metinei Lietuvos politologų konferencijai „Lietuvos politikos klausimai ir tyrimai 2019“.

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU TSPMI) ir Lietuvos politologų asociacija kviečia teikti pranešimų ir/ar pranešėjų diskusijų (angl. panel discussion) paraiškas metinei  Lietuvos politologų konferencijai „Lietuvos politikos klausimai ir tyrimai 2019“.

Iki lapkričio 10 d. kviečiame teikti pranešimų ir/ar pranešėjų diskusijų paraiškas vykusių rinkimų, valstybės veikimo problematikos, užsienio politikos ar tarptautinių santykių, politinės elgsenos, politinės teorijos temomis. Kviečiame pristatyti šiais metais įgyvendintus politikos mokslų tyrimus ir publikacijas. Pranešimų ir/ar pranešėjų diskusijų pobūdis nėra ribojamas: laukiami tiek teorinio-konceptualinio pobūdžio, tiek empiriniais (lyginamaisiais ar Lietuvos atvejo studijomis) tyrimais grindžiami pranešimai ir/ar diskusijos.

Paraiškas prašome siųsti el. paštu viktorija.gailiute@tspmi.vu.lt

1. Pranešimų paraiškas, pridedant pranešimo pavadinimą ir pranešimo santrauką (ne daugiau kaip 500 žodžių),
  2. Pranešėjų diskusijų („panelių“) paraiškas, pridedant pavadinimą ir glaustą jos idėjos aprašymą, taip pat numatomus pranešimus (3-4) ir jų santraukas (ne daugiau kaip 500 žodžių).

Apie pranešimų priėmimą ir konferencijos programą konferencijos organizatoriai informuos iki lapkričio 18 d.

Numatoma renginio data – 2019 m. gruodžio 6 d. Konferencija vyks Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių  ir politikos mokslų institute (Vokiečių g. 10, Vilnius), 402 aud. Konferencijos rėmėjas – Konrado Adenauerio fondas (KAS).