Baigėsi kandidatų VU TSPMI direktoriaus pozicijai užimti registracija

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) rinkimų komisija informuoja, kad baigėsi kandidatų VU TSPMI direktoriaus pozicijai užimti registracija. Pareiškinius dokumentus VU TSPMI rinkimų komisijai pateikė du kandidatai – doc. dr. Algimantas Jankauskas ir doc. dr. Margarita Šešelgytė. Su kandidatų pateiktais dokumentais galima susipažinti patalpintuose prieduose.

Informuojame, kad kandidatų debatai vyks gegužės 29 d., 13:30 val., VU TSPMI, 304 aud. Debatus moderuos VU TSPMI alumnas Dominykas Kaminskas.

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto Statutu ir VU TSPMI nuostatais. Rinkimus vykdys instituto rinkimų komisija – Jolanta Damauskienė (pirmininkė), Viktorija Gailiūtė ir Vygailė Vilčiauskaitė (studentų atstovė).

Remiantis VU TSPMI Tarybos sprendimu, Direktoriaus rinkimai vyks birželio 11 d.

N.B. Dėl galiojančio duomenų apsaugos įstatymo dalis informacijos kandidatų dokumentuose yra neviešinama.