2020-03-28 14:54:47
2020-03-16 00:00:00

Karantino laikotarpiu: Fizinis patekimas į VU biblioteką (centrinė biblioteka, MKIC, fakultetų skaityklos) yra negalimas. Delspinigiai karantino laikotarpiu nebus skaičiuojami – pasilaikykite knygas. Naudokimės el. ištekliais.
Visais klausimais prašome kreiptis el. paštu infostalas@mb.vu.lt (į užklausas atsakome darbo dienomis nuo 8 iki 22 val.)

2020-03-28 14:54:47
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

Pirmą kartą Rusija Ukrainą užpuolė savo vardu, tačiau, anot Linkevičiaus, net ir tai ne visiems akivaizdu [M.Šešelgytės komentaras]

Apie padėtį Ukrainoje – pokalbis laidoje „DELFI Dėmesio centre“ su užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nare, buvusia krašto apsaugos ministre Rasa Juknevičiene ir VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politologe Margarita Šešelgyte. Taip pat trumpas pokalbis su Lietuvos ambasadoriumi Ukrainoje Mariumi Janukoniu.

Turinio autorius DELFI TV.

Šiame komentare pateikiama autoriaus nuomonė, VU TSPMI už jo turinį neatsako.