2022-06-28 08:26:42
2022-06-26 21:00:00

Būsimi studentai, kviečiame užduoti jums rūpimus klausimus ir rinktis #pirmunumeriuVU. Priėmimo vadovas Artūras Šaltis padės rasti atsakymus. Registruokis čia!

2022-06-28 08:26:42
2022-05-31 21:00:00

Vilniaus universitete vyksta pirmasis priėmimo į magistrantūros studijų programas etapas, kuris tęsis iki birželio 29 d. Pildykite prašymą čia

Visi VU TSPMI žmonės

Anna Vinkele

Rytų Europos ir Rusijos Studijų magistro programos studentė

Kaip sužinojai apie savo pasirinktą – Rytų Europos ir Rusijos studijų – programą?  

Iš Vilniaus universiteto internetinio puslapio. Ieškojau įdomių magistro programų Lietuvoje ir ši programa pasirodė kaip tinkamas pasirinkimas. 

Esi baigusi menų bakalauro programą Sasekso universitete. Studijos VU TSPMI atrodo kaip nemažas srities pokytis. Kaip nusprendei studijuoti į politiką orientuotoje magistro programoje? 

Norėjau pabandyti suderinti savo žinias meno srityje su politika ir galbūt atrasti kokį nors labiau apčiuopiamą būdą prieiti prie politinių pokyčių per meną. 

Kaip sekasi studijuoti nuotoliniu būdu? Ar kyla iššūkių? 

Kartais gali būti gana sunku susikoncentruoti, o kartas nuo karto pasitaikančios techninės problemos erzina. Vis dėlto, man patinka, kiek daug laiko sutaupau studijuodama nuotoliniu būdu. 

Ar jau pradėjai galvoti, apie ką bus tavo magistro baigiamasis darbas? Jeigu taip, galbūt gali papasakoti apie jį? 

Ketinu rašyti apie kultūrinę Baltijos šalių diplomatiją.  

Galiausiai, daugelis žmonių dabar susiduria su įvairiais sunkumais – galbūt turi keletą padrąsinančių žodžių VU TSPMI bendruomenei?  

Laikykitės saugių atstumų, bet nepamirškite socializuotis su draugais nuotoliniu būdu! Išeikite pasivaikščioti, patobulinkite įgūdžius ir nepamirškite savo tikslų. Mes visi tai įveiksime, vienu ar kitu būdu!