2021-07-27 12:29:13
2021-07-27 10:42:00

Liepos 28 d. 11 val. vyks nuotolinis susitikimas su VU priėmimų skyriaus vadovu, kuris atsakys į stojančiųjų klausimus bei pristatys šių metų stojimo į bakalauro studijas taisykles.
Kviečiame dalyvauti paspaudus šią nuorodą.

2021-07-27 12:29:13
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

Koks yra kunigų politinės įtakos vertinimas tarp tikinčiųjų Lietuvos kaimuose?

Projekto aprašymas

Klausimas apie tai, koks yra kunigų politinis poveikis tikintiesiems, literatūroje įvardinamas kaip „numanomas, tačiau menkai tirtas“. Tyrimu siekiama plėsti šios literatūros lauką ir įsigilinti į kunigų politinio poveikio vertinimą iš tikinčiųjų pusės. Tai gali padėti pažvelgti ne tik į minėtą vertinimą, bet ir Bažnyčios poveikį politikai apskritai. Šis tyrimas orientuotas į kaimo regioną taip siekiant išgauti tikslesnes įžvalgas ir išnaudoti glaudesnes kaimo regionų bendruomenes tyrimo tikslui. Tyrimo metu bus atliekami giluminiai interviu su kaimiškųjų vietovių tikinčiaisiais. Jo įgyvendinimas prisidės prie šios menkai tirtos bet svarbios akademinės srities plėtojimo bei padės studentui formuluoti tikslesnį savo interesų lauką, įgyti praktinių tyrimo įgyvendinimo gebėjimų.