VU TSPMI studentų mokslinė konferencija

Studentų mokslinė konferencija grįžta!
VU TSPMI Studentų mokslinė draugija kviečia į 20-ojo SMD gimtadienio savaitės metu organizuojamą studentų mokslinę konferenciją. Pirma konferencijos dalis bus skirta geriausių 2022 m. Lyginamosios politikos rašto darbų pristatymui. Laukiame ne tik instituto antrakursių, kuriems šiuo metu berašant šio dalyko rašto darbą tai yra puiki proga išsklaidyti kylančius klausimus bei neaiškumus, bet ir visų kitų, kuriems įdomu, iš ko susideda kokybiškas Lyginamosios politikos rašto darbas. Antrosios konferencijos dalies metu bus pristatomi pastarosios SMD mokslinės vasaros ekspedicijos rezultatai. Išgirsite, ką Lietuvos gyventojai galvoja apie karą Ukrainoje ir į Lietuvą atvykusius ukrainiečius pabėgėlius, šalies gynybą, nelegalius migrantus iš Baltarusijos, Europos Sąjungą bei ko tikisi iš savivaldos rinkimų.
Konferencija vyks balandžio 26 d., trečiadienį, 14 val., VU TSPMI (Vokiečių g. 10) 402 auditorijoje.
Konferencijos programa bus paskelbta artimiausiu metu.