VU TSPMI pirmakursių konferencija „Leadership styles in diplomatic discourse: a case study of the 72nd UN General Assembly speeches (2017)”

VU TSPMI pirmojo kurso studentų konferencijų komitetas norėtų nuoširdžiai pakviesti visus dalyvauti 2018 m. pavasario semestro atviroje konferencijoje Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, 2018 m. gegužės 10-24 dienomis.

Dalyviai turės galimybę išklausyti pateiktų įvairių pasaulio lyderių politinių kalbų analizių. Pranešėjai daugiausiai dėmesio skirs politinės retorikos reikšmei, ideologijai ir mitams kalbose, kurios buvo pasakytos 72-osios JT Generalinės Asamblėjos metu (2017 m.). Jei turite klausimų, nedvejodami kreipkitės į Simoną, konferencijų komiteto pirmininkę elektroniniu paštu: simonamorkeliunaitee@gmail.com.

Daugiau informacijos apie renginį ir konferencijos pranešimų temas rasite čia.