VU TSPMI mokslų metų pradžios šventė

Kviečiame visą VU TSPMI bendruomenę kartu pasitikti naujuosius mokslo metus!

?Rugsėjo 1 d. 10 val. susitiksime Vilniaus Rotušėje: pamatysime seniai nematytus kolegas/–es, susipažinsime su naujais instituto bendruomenės nariais/–ėmis – pirmakursiais/–ėmis, mus sveikins garbingi svečiai, instituto administracija, Alumni draugijos atstovai/–ės.

??Pirmo kurso studentai/–ės: po bendrosios renginio dalies kviečiame į pirmąją metų paskaitą. Pirmoji paskaita vyks 11 val. Dr. Vilius Mačkinis lauks Jūsų pirmojoje paskaitoje.

?14:45 val. vyks bendra Vilniaus universiteto bendruomenės eisena. Jai ruošitės kartu su mentoriais/–ėmis, kurie/–ios prisistatys po paskaitos.

??Magistrantams/–ėms: jūsų Rugsėjo 1-osios šventė vyks 17:30 VU TSPMI 402 auditorijoje, Rytų Europos ir Rusijos studijų studentams/–ėms – 302 auditorijoje.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami viešinant renginį socialiniuose tinkluose, interneto svetainėse, spaudoje ir kt.