VU TSPMI Mokslo metų pradžios šventė

Kviečiame visą VU TSPMI bendruomenę naujus mokslo metus pasitikti drauge!

Rugsėjo 1 d. 10:30 val. susitikime Vilniaus Rotušės aikštėje: matysime seniai matytas koleges ir kolegas, susipažinsime su naujaisiais instituto bendruomenės nariais – pirmakursiais, visus pasveikins garbingi svečiai, instituto administracija, Alumni draugijos bei instituto studentų organizacijų atstovai.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.

Bakalauro pirmakursiams: po bendrosios renginio dalies kviečiame į pirmąją paskaitą. 11:30 val. VU TSPMI (Vokiečių g. 10) 402 auditorijoje jūsų lauks prof. Alvydas Jokubaitis. Dalyvavimas paskaitoje galimas tik su Galimybių Pasu – pasiruoškite jį parodyti prieš įeidami į institutą.

15 val. vyks bendra Vilniaus universiteto bendruomenės eisena. Jai pasiruošite kartu su kuratoriais, kurie prisistatys po paskaitos.
Magistro studentams: jūsų Rugsėjo 1-osios šventė vyks 17:30 val., VU TSPMI 402 auditorijoje.

Nekantraujame pamatyti visus jau artėjantį trečiadienį!