2022-05-17 03:59:01
2022-03-21 22:00:00

Prenumeruok VU TSPMI naujienlaiškį būsimiems(-oms) studentams(-ėms) – čia!

VU TSPMI – modulių savaitė!

VU TSPMI – modulių savaitė!

VU TSPMI – modulių savaitė!

Jau pirmadienį, balandžio 8 d., institute prasideda modulių savaitė. Kas tai?

Modulių savaitė yra skirta instituto antrakursiams, tačiau naudinga ir kitiems instituto studentams. Tretieji studijų metai – modulių metai. Studentai turės pasirinkti vieną iš trijų modulių, pagal savo interesus. Tam, kad studentų pasirinkimas būtų lengvesnis ir sklandesnis, VU TSPMI organizuoja modulių savaitę, kurios metu bus galima ne tik susipažinti su globalios politikos, politikos ir ekonomikos ar politikos ir visuomenės moduliais, tačiau ir išmokti motyvacinio laiško rašymo subtilybių. Taip pat visos modulių savaitės metu, iškilusiais klausimais studentai galės konsultuotis su VU TSPMI akademine konsultante Auguste.

Pirmasis modulių savaitės renginys – modulių pristatymas – įvyks jau balandžio 8 d., 11:30  val., 402 aud., o balandžio 10 dieną. Modulių pristatymo renginyje bus pristatyti visi trečio kurso moduliai, juose taip pat dalyvaus dėstytojai vedantys modulių paskaitas, dėstytojai bus pasiruošę atsakyti į visus jums kylančius klausimus.

 13:15 val., 304 aud. vyks motyvacinio laiško rašymo mokymai. Mokymus ves: Aida Akudovičiūtė VU Karjeros konsultantė. Susitikimas subalansuotas antrakursiams, kurie rengiasi modulių pasirinkimui, bet atviras visiems.

Taip pat visos modulių savaitės metu, VU TSPMI akademinė konsultantė Augustė stengsis atsakyti į jums kilusius klausimus, bet nebūtinai tuos, kurie susiję su modulių pasirinkimu. Į ją galima kreiptis visais su studijomis susijusiais klausimais. Akademinis konsultantas gali būti tarpininku tarp jūsų, administracijos, dėstytojų ir studentų. Kreipkitės:

  1. Jeigu reikės pagalbos susigaudyti studijų programose, dalykų, modulių pasirinkimuose, svarstymuose dėl tolimesnių studijų, pasiruošimo praktikai ir t.t.
  2. Jeigu jaučiatės blogai: dėl bendruomenės, dėl įtampos, dėl konkurencijos, nesiseka mokytis, nesuprantate, ko iš jūsų reikalaujama, ar pan.
  3. Jeigu norite nutraukti studijas, galbūt problemas galima išspręsti kitais būdais.
  4. Jeigu reikia studijas pritaikyti individualiems poreikiams.
  5. Jeigu iškilo kitų bendrų klausimų ar neaiškumų.

Susitikimams individualiai, rašykite: auguste.dementaviciene@tspmi.vu.lt;