2021-07-27 12:59:30
2021-07-27 10:42:00

Liepos 28 d. 11 val. vyks nuotolinis susitikimas su VU priėmimų skyriaus vadovu, kuris atsakys į stojančiųjų klausimus bei pristatys šių metų stojimo į bakalauro studijas taisykles.
Kviečiame dalyvauti paspaudus šią nuorodą.

2021-07-27 12:59:30
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

VU TSPMI diplomų įteikimo šventė

Birželio 23 d., trečiadienį, 10:00 val. iškilmingoje ceremonijoje bus įteikti VU TSPMI Politikos mokslų bakalauro bei magistro (Tarptautinių santykių ir diplomatijos, Viešosios politikos analizės ir Europos studijų) programų diplomai. Įteikimas vyks VU centriniame kiemelyje.
Diplomų teikimo ceremonijoje dalyvaus ir susirinkusius sveikins Rektorato ir instituto atstovai bei garbingi svečiai.
Dėl dabartinės situacijos viešų renginių dalyvių skaičius yra ribojamas, todėl absolventą galės ateiti pasveikinti iki dviejų svečių.
VU TSPMI suteikta kvalifikacija leis absolventams sėkmingai taikyti įgytas žinias bei sugebėjimus Lietuvos valstybės institucijų veikloje.
Baigusieji VU TSPMI taip pat dirba Lietuvos, Europos Sąjungos ir daugybės tarptautinių organizacijų institucijose, diplomatinėje tarnyboje, Prezidentūroje, Seime bei Vyriausybėje, viešųjų ryšių agentūrose, šalies ir tarptautinėse nevyriausybinėse organizacijose, žiniasklaidoje, verslo įmonėse.