VU TSPMI atvirų durų diena: pasiruošk egzaminams ir studijoms

Laikas pasirinkimams! Laikas sprendimams!
Kviečiame į nuotolinį renginį gegužės 29 d., 15:00 val.
Nori sužinoti daugiau apie siūlomas bakalauro studijas VU TSPMI ir studentiško gyvenimo galimybes Vilniuje? Prisijunk prie VU TSPMI būsimųjų bakalauro studentų atvirų durų dienos! Nesvarbu, kurioje Lietuvos vietoje gyveni, junkis į nuotolinį renginį ir užduok rūpimus klausimus.
Labai laukiame Tavęs, todėl šįkart siūlome unikalią programą, kuri padės ne tik sužinoti apie studijas, bet ir pasiruošti artėjančiam istorijos egzaminui.
Registruokitės čia: https://bit.ly/Registracija0529
Programa:
Studijų galimybės VU TSPMI – Studijų skyriaus vadovė R. Garškaitė–Antonowicz
Svarbiausios istorijos datos – doc. dr. D. Šlekys
Q&A sesija – visi klausimai apie bakalauro studijas, gyvenimą Vilniuje ir t.t.
VU TSPMI studijų skyriaus vadovė Rosita Garškaitė pristatys siūlomas VU TSPMI bakalauro programas, o doc. dr. Deividas Šlekys praves trumpą paskaitą ir primins svarbiausias istorijos datas, padėsiančias pasiruošti valstybiniam istorijos egzaminui. Renginio pabaigoje galėsi užduoti visus Tau rūpimus klausimus, susijusius ne tik su studijomis VU TSPMI, bet taip pat su apgyvendinimu bei studentiško gyvenimo galimybėmis Vilniuje.
Iki pasimatymo atvirų durų dienoje!