2021-04-16 13:36:38
2021-04-13 00:00:00
Naujienas apie VU TSPMI vykdomus mokslo projektus, ekspertų komentarus ir naujausias įžvalgas dabar galite sekti ir mūsų Twitter paskyroje!
Sekite čia: twitter.com/TSPMI
Visas VU TSPMI paskyras socialiniuose tinkluose rasite čia: https://linktr.ee/TSPMI
2021-04-16 13:36:38
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas 2020-2021 mokslo metų pavasario semestrą vyks virtualiai. Semestro tvakaraščius galite rasti čia!

VU TSPMI / Viktorijos Gailiūtės nuotrauka

VU TSPMI Alumni Kalėdos: diskusija su alumnais-viceministrais

Dalyvauja

Rugilė Andziukevičiūtė-Buzė (ŪM)
Darius Skusevičius (URM)
Giedrius Surplys (VRM)
Simonas Šatūnas (EM)
Moderuoja - Aurimas Perednis

Hohoho! VU TSPMI Alumni draugija kviečia į alumniškas Kalėdas. Gruodžio 14 d. (ketvirtadienį), 18:30, TSPMI (402 aud.).

Ne, Kalėdų senelis, deja, nespės atvykti iš Laplandijos, bet turėsime net keturis ne mažiau smagius svečius. Tai TSPMI alumnai, einantys ar šiemet ėję viceministrų pareigas: Rugilė Andziukevičiūtė-Buzė (ŪM), Darius Skusevičius (URM), Giedrius Surplys (VRM) ir Simonas Šatūnas (EM). Šventinėje diskusijoje jų klausime, ar pavyko 2017-aisiais įgyvendinti savo naujametinius pažadus, koks palinkėjimas labiausiai nudžiugintų per šias Kalėdas bei kokią dovaną labiausiai norėtų padėti Lietuvai ir Institutui po eglute. Pokalbį palaikys ir netikėtomis kryptimis kreips TSPMI alumnas „Žinių radijo“ žurnalistas Aurimas Perednis.

Renginys atviras visai Instituto bendruomenei, taigi laukiame visų TSPMI alumnų, studentų, dėstytojų ir bičiulių. Susitikime pabendrauti, ir teprasideda šventės!