2021-08-01 11:12:46
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

Timo Haugtono paskaita apie Didžiosios Britanijos pasitraukimą iš ES

VU TSPMI kviečia į viešą Timo Haughtono paskaitą apie Didžiosios Britanijos pareiškimus apie išstojimą iš Europos Sąjungos. Pranešėjas aptars, kokių pasekmių turėtų galimas Didžiosios Britanijos pasitraukimas iš ES, kaip šis klausimas veikia rinkimų kampaniją Didžiojoje Britanijoje.

Timas Haughtonas dėsto Europos politiką Birmingamo universitete. Jo moksliniai interesai: partinė politika, Europos Sąjunga, Centrinės ir Rytų Europos vidaus politika. 2012–2014 m. Haughtonas buvo Rusijos, Europos ir Eurazijos studijų instituto direktorius. Stažavosi Harvardo ir Johns Hopkins universitetuose, nuo 2008 m. yra žurnalo Common Market Studies Annual Review redaktorių kolegijos narys.