Uždaryti
2021-02-24 20:25:59
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas vasario ir kovo mėnesiais vyks virtualiai. Artėjančio semestro tvakaraščius galite rasti čia!

2021-02-24 20:25:59
2021-02-04 00:00:00

VU TSPMI biblioteka jau dirba pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 val. iki 17 val. Aptarnavimas vyksta nekontaktiniu būdu. Pasiskolintas  knygas studentai gali pasiimti bibliotekos fojė, grąžinti taip pat bibliotekos fojė.

Vytas Neviera Visuals

Studijų procesas be streso: misija įmanoma!

Semestrui artėjant į pabaigą rašto darbai ir egzaminai ima reikalauti vis daugiau dėmesio. Ar jau pradėjai mokytis? O gal jau seniai mokaisi, bet manai, kad nespėji? Galbūt atrodo, kad streso tik daugėja bei su juo nesusitvarkai? Tuomet šis praktinis seminaras-eksperimentas – kaip tik Tau!

Registruokitės į praktinį seminarą čia.

Užsiėmimo metu sužinosite, kaip turėtų atrodyti jūsų dienotvarkė, kad ji padėtų palaikyti produktyvumą ir užkirstų kelią perdegimui bei išmoksite relaksacijos metodų, kurie padės, kai bus sunku atsipalaiduoti. Taip pat suprasite kaip mūsų mąstymas veikia streso reakcijas, ir išmėginsite mąstymo korekcijos metodus.

Studijų procesas neretai studentams sukelia stresą ir įtampą. Norint su ja susitvarkyti ir neprarasti produktyvumo, ne visada pakanka saulės už lango ir arbatos puodelio, todėl VU Studentų paslaugų ir karjeros skyrius kviečia dalyvauti seminare, skirtame įgyti įgūdžių, padėsiančių efektyviai susitvarkyti su įtampa, kylančia studijų metu.