2022-06-26 11:58:27
2022-05-31 21:00:00

Vilniaus universitete vyksta pirmasis priėmimo į magistrantūros studijų programas etapas, kuris tęsis iki birželio 29 d. Pildykite prašymą čia

Prof. Marty A. Linsky paskaita „Lyderystė viešajame sektoriuje – geroji praktika ir kodėl ji svarbi?“

Prof. Marty A. Linsky paskaita „Lyderystė viešajame sektoriuje – geroji praktika ir kodėl ji svarbi?“

VU TSPMI kviečia Jus dalyvauti išskirtinėje Harvardo universiteto J.F. Kennedy Vyriausybės mokyklos (HKS) ilgamečio profesoriaus Marty’o A. Linsky’o paskaitoje-diskusijoje anglų kalba lyderystės tema „Leadership in public sector – what is the best practice and why is it important?“ („Lyderystė viešajame sektoriuje – geroji praktika ir kodėl ji svarbi?“).

Gruodžio 9 d. (antradienį) 11.30–13.00 val. VU TSPMI (Vokiečių g. 10) Konferencijų salėje, 402 aud.

Kas yra „pritaikomoji lyderystė“ ir kodėl ji svarbi visuomenei? Ar skiriasi lyderystė viešajame ir privačiame sektoriuje? Kodėl lyderystė visada pavojinga ir kaip išlikti šiame vaidmenyje? Ar įmanoma išmokti būti lyderiais: JAV patirtis ir jos reikšmė Lietuvai?

Marty Linsky paskaitoje pristatys kartu su kitais HKS kolegomis išplėtotą „pritaikomos lyderystės“ (angl. adaptive leadership) koncepciją. Pranešėjas tikisi aktyvios diskusijos apie lyderystės iššūkius Lietuvai. (Svečią pristatys ir diskusiją moderuos Ramūnas Vilpišauskas.)

Marty Linsky daugiau nei trisdešimt metų dėstė HKS, yra 10-ties knygų apie lyderystę autorius ar bendraautorius, o šiuo metu Harvardo universiteto J.F. Kennedy Vyriausybės mokykloje veda kursus „Lyderystė XXI amžiuje: chaosas, konfliktas, drąsa“.

VU TSPMI organizuoja Marty Linsky vizitą bendradarbiaudamas su LR užsienio reikalų ministerija bei dėkoja instituto globėjams Jauniui Gumbiui (LAWIN) bei Alvydui Žaboliui (Žabolis ir partneriai), padėjusiems suorganizuoti vizitą.

Naudingos nuorodos