2021-10-23 01:13:08
2021-09-09 00:00:00

Naujuosius mokslo metus pasitinkame su atnaujintais rašto darbų metodiniais nurodymais. Juos galite rasti čia!

Prof. Iver B. Neumann paskaitos „Šiaurietiškas identitetas ir jo svarba Baltijos regionui“ bei „Eurazijos stepės ir tarptautiniai santykiai: VIII – XVIII a.“

VU TSPMI kartu su Šiaurės ministrų tarybos biuru Lietuvoje ir Norvegijos Karalystės ambasada Lietuvoje kvietė į viešas prof. Iver Brynild Neumann paskaitas.

Norvegų politologas ir antropologas Iver B.Neumann yra vienas žinomiausių bei originaliausių tarptautinių santykių tyrėjų. 1992 m. jis apsigynė politikos mokslų daktaro disertaciją Oksfordo universitete, o 2009-aisiais įgijo ir antropologijos daktaro laipsnį Oslo universitete.