Prof. Iver B. Neumann paskaitos „Šiaurietiškas identitetas ir jo svarba Baltijos regionui“ bei „Eurazijos stepės ir tarptautiniai santykiai: VIII – XVIII a.“

VU TSPMI kartu su Šiaurės ministrų tarybos biuru Lietuvoje ir Norvegijos Karalystės ambasada Lietuvoje kvietė į viešas prof. Iver Brynild Neumann paskaitas.

Norvegų politologas ir antropologas Iver B.Neumann yra vienas žinomiausių bei originaliausių tarptautinių santykių tyrėjų. 1992 m. jis apsigynė politikos mokslų daktaro disertaciją Oksfordo universitete, o 2009-aisiais įgijo ir antropologijos daktaro laipsnį Oslo universitete.