Prof. Craig Parsons paskaita “Think the US Market Is More Unified and Liberalized than the EU? Think again!”

Vykstant Europos Sąjungos ir JAV deryboms dėl Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės sutarties siekiant gilinti ES ir JAV ekonomikų integraciją, profesorius savo paskaitoje kalbėjo apie šių derybų svarbą ne tik besiderančioms pusėms, bet ir mažosioms transatlantinės bendruomenės narėms bei šio susitarimo pasekmes pasaulio tvarkai.

Craig Parsons – Oregono universiteto politikos mokslų profesorius, kurio pagrindinės interesų temos – lyginamoji politika ir Europos politika. Profesorius yra daugelio knygų Europos Sąjungos tematika (bendra)autorius: Certain Idea of Europe (Cornell University Press, 2003), With US and Against US? European Trends in American Perspective, (Oxford University Press, 2005), Immigration and the Transformation of Europe (Cambridge University Press, 2006), and Constructing the International Economy (Cornell University Press, 2010). Politinės toerijos ir metodologijos srityje proesorius yra parašęs How to Map Arguments in Political Science (New York: Oxford University Press, 2007) ir Reclaiming Politics: An Introduction to Political Science (New York: Pearson Longman, rengiama).

Ši programa įgyvendinta gavus Baltijos–Amerikos Laisvės Fondo (BAFF) finansavimą. Daugiau informacijos apie BAFF stipendijas ir lektorių paramą rasite apsilankę interneto svetainėje www.balticamericanfreedomfoundation.org.