Pasaulio banko ataskaitos pristatymas ir diskusija „Kodėl reikia mokesčių reformos?“

Maloniai kviečiame jus į Pasaulio banko ataskaitos pristatymą ir diskusiją, kuri vyks kovo 9 d. 15:00 val. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute.
Renginio metu prof. Romas Lazutka pristatys Pasaulio banko ataskaitą. Po pristatymo seks diskusija – „Kodėl Lietuvai reikalinga mokesčių reforma?“.
Diskusijos dalyviai – prof. Raimondas Kuodis (Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojas), prof. Romas Lazutka (Vilniaus universitetas), dr. Marius Kalanta (STRATA vyr. politikos analitikas, Vilniaus universiteto tyrėjas), Vaidas Navickas (LR Ministrės Pirmininkės patarėjas ekonomikos ir inovacijų klausimais). Diskusiją moderuoja Vytautas Adomaitis (Inovacijų agentūros sumanios specializacijos koordinatorius).
Kviečiame atvykti į renginį ir užduoti klausimus renginio dalyviams!
Registraciją į renginį rasite čia: https://forms.office.com/e/2kjHYayTxY
Renginys – 402 auditorijoje.