Nuotolinė diskusija „Divergent European responses to the war in Ukraine“

VU TSPMI kviečia į nuotolinę diskusiją „Divergent European responses to the war in Ukraine“.
Šis nuotolinis renginys skirtas nagrinėti nevienareikšmį Europos atsaką į Rusijos invaziją į Ukrainą, ypatingą dėmesį skiriant Baltijos šalių vaidmeniui šiame procese. Ar Baltijos šalys, vienos iš aktyviausių Europos griežto ekonominio ir politinio atsako šalininkių, įgijo Europos „lyderių” vaidmenį dabartinėje krizėje? Kaip Baltijos šalys gali prisidėti prie vieningos Europos pozicijos išlaikymo, kai karas tęsiasi ir didėja vis pavojingesnio eskalavimo grėsmė? Diskusijoje taip pat bus klausiama, kaip Jungtinė Karalystė gali toliau stiprinti Europos „fronto linijos” valstybes Rytuose.
Diskusijoje dalyvaus Kembridžo universiteto dėstytojas prof. Brendan Simms, Latvijos universiteto dėstytojas doc. dr. Toms Rostoks, Tarptautinio gynybos ir saugumo centro (Estija) tyrėjas Kalev Stoicesu ir VU TSPMI direktorė doc. dr. Margarita Šešelgytė.
Diskusiją moderuos VU TSPMI dėstytoja ir tyrėja dr. Lina Strupinskienė.
Diskusija vyks kovo 31 d. 17:30 val.
Ją gyvai galėsite stebėti VU TSPMI Facebook paskyroje – čia taip pat galėsite užduoti klausimus diskusijos dalyviams(-ėms).