Diskusija „Nepriklausomybės judėjimai. Mitingas 1987-aisiais“

Balandžio 30 dieną, 18 valandą, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, 402 aud. įvyks diskusija „Nepriklausomybės judėjimai. Mitingas 1987-aisiais.“

Diskusijoje dalyvauja instituto profesorė Ainė Ramonaitė ir JAV žurnalistė Ann Cooper. Renginio dalyvės diskutuos apie pilietinės visuomenės svarbą, nepriklausomybės judėjimus, žiniasklaidos vaidmenį juose. Ann Cooper – viena iš 1987-ųjų metų mitingo prie A. Mickevičiaus paminklo dalyvių, turinti daugiau nei 25 metus radijo ir žurnalistinio darbo patirties. Ann yra dirbusi Maskvoje, kur rašė apie spaudos laisvės sumažėjimą Rusijoje ir Rusijos pasaulinę žiniasklaidos strategiją. Šiuo metu žurnalistė dėsto Kolumbijos universiteto žurnalistikos mokyklos fakultete.  Renginį organizuoja VU TSPMI ir korporacija RePublica.Renginį moderuos korporacijos narė Rytė Kukulskytė. Renginio kalba – anglų.