Mokslo metų pradžios šventė VU TSPMI magistro studentams

VU TSPMI pradeda naujus mokslo metus!

Džiaugiames, kad prie instituto bendruomenės prisijungs nauja studentų karta. Mokslo metų pradžios šventė VU TSPMI Europos studijų, Politikos ir medijų, Šiuolaikinės politikos studijų, Viešosios politikos analizės, Tarptautinių santykių ir diplomatijos bei Rytų Europos ir Rusijos studijų magistro programų pirmakursiams vyks rugsėjo 1 d. 17:00 val. 402 aud.

Šventės metu kviesime ne tik susipažinti su instituto administracija bei kuratoriais, tačiau ir išgirsti apie tolimesnį studijų organizavimą bei tvarką.

Renginio metu bus privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes, dezinfekuoti rankas bei palaikyti 1 metro atstumą nuo kitų dalyvių. Jeigu jaučiate kokius nors ligos simptomus, prašome likti namuose.

Šventę taip pat galėsite stebėti internetu bendroje VU TSPMI pirmakursių magistrantų grupėje.