2021-08-01 09:53:56
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

Dr. Dagmar Brunow

Linnaeus universiteto dėstytojos Dr. Dagmar Brunow paskaita: Medijų archyvavimo feministinė ir queer politika

Dr. Dagmar Brunow – Linnaeus universiteto (Švedija) dėstytoja. Ji yra daugybės publikacijų, skirtų kultūrinei atminčiai, medijų archyvams, skaitmeninimui, taip pat feministinei ir queer istoriografijai, autorė. Parašė knygą REMEDIATING TRANSCULTURAL MEMORY (Berlin/Boston: de Gruyter 2015) ir ką tik pabaigė trijų metų tyrimo projektą „Kultūrinis judančio vaizdo paveldas“, kurį rėmė Švedijos Mokslo taryba (2015-18). 2018 m. kartu su Simonu Dickeliu išleido antologiją QUEER CINEMA (Ventil Verlag, Mainz). Vilniuje vieši kaip kino festivalio „Kreivės“ žiuri narė.