2021-10-17 02:52:36
2021-09-09 00:00:00

Naujuosius mokslo metus pasitinkame su atnaujintais rašto darbų metodiniais nurodymais. Juos galite rasti čia!

Dr. Dagmar Brunow

Linnaeus universiteto dėstytojos Dr. Dagmar Brunow paskaita: Medijų archyvavimo feministinė ir queer politika

Dr. Dagmar Brunow – Linnaeus universiteto (Švedija) dėstytoja. Ji yra daugybės publikacijų, skirtų kultūrinei atminčiai, medijų archyvams, skaitmeninimui, taip pat feministinei ir queer istoriografijai, autorė. Parašė knygą REMEDIATING TRANSCULTURAL MEMORY (Berlin/Boston: de Gruyter 2015) ir ką tik pabaigė trijų metų tyrimo projektą „Kultūrinis judančio vaizdo paveldas“, kurį rėmė Švedijos Mokslo taryba (2015-18). 2018 m. kartu su Simonu Dickeliu išleido antologiją QUEER CINEMA (Ventil Verlag, Mainz). Vilniuje vieši kaip kino festivalio „Kreivės“ žiuri narė.