Klausimų atsakymų sesija su JAV užsienio ir nacionalinio saugumo politikos ekspertu Ambasadoriumi Kurt Volker

Spalio 19 d. 13:15 val. VU TSPMI lankysis JAV užsienio ir nacionalinio saugumo politikos ekspertas Ambasadorius Kurt Volker.

2017–2019 m. jis buvo JAV specialusis įgaliotinis Ukrainos deryboms, o 2008–2009 m. – JAV ambasadorius prie NATO. Ambasadorius Volker yra „Alliance Strategic Advisors“, LLC įkūrėjas ir prezidentas. Jis taip pat yra Europos politikos analizės centro (CEPA) nusipelnęs narys. Anksčiau jis dirbo „CG Funds Trust“ ir „Wall Street Fund“ direktoriumi.

2012–2019 m. ambasadorius Volker buvo McCain tarptautinės lyderystės instituto, kuris yra Vašingtone įsikūrusio Arizonos valstijos universiteto dalis, direktorius. Jis vis dar yra Atlanto tarybos vyresniuoju patarėju; Amerikos Viduržemio jūros koledžo Provanso Ekse (Prancūzija) patikėtinis; Vengrijos iniciatyvų fondo patikėtinis; GLOBSEC tarptautinės patariamosios tarybos narys; ir JAV taikos instituto Tarptautinės patariamosios tarybos narys. Jis dėstė Transatlantinius santykius Arizonos valstijos universitete ir George Washington universiteto Elliott tarptautinių santykių mokykloje, kur taip pat yra ir patarėjų tarybos narys.

Klausimų ir atsakymų sesija su Ambasadoriumi vyks VU TSPMI 402 aud. (Vokiečių g. 10)