2021-08-01 11:22:08
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

Kandidatų į VU TSPMI direktoriaus poziciją debatai

VU TSPMI administracija kviečia stebėti kandidatų į VU TSPMI direktoriaus poziciją debatus, kurie vyks gegužės 29 d., 13:30 val., VU TSPMI, 304 aud. Debatus moderuos VU TSPMI alumnas Dominykas Kaminskas. Debatuose dalyvaus du pareiškinius dokumentus VU TSPMI rinkimų komisijai pateikę kandidatai – doc. dr. Algimantas Jankauskas ir doc. dr. Margarita Šešelgytė. Su kandidatų pateiktais dokumentais galima susipažinti nuorodoje apačioje.

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto Statutu ir VU TSPMI nuostatais. Rinkimus vykdys instituto rinkimų komisija – Jolanta Damauskienė (pirmininkė), Viktorija Gailiūtė ir Vygailė Vilčiauskaitė (studentų atstovė).

Remiantis VU TSPMI Tarybos sprendimu, Direktoriaus rinkimai vyks birželio 11 d.