2021-02-24 20:06:50
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas vasario ir kovo mėnesiais vyks virtualiai. Artėjančio semestro tvakaraščius galite rasti čia!

2021-02-24 20:06:50
2021-02-04 00:00:00

VU TSPMI biblioteka jau dirba pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 val. iki 17 val. Aptarnavimas vyksta nekontaktiniu būdu. Pasiskolintas  knygas studentai gali pasiimti bibliotekos fojė, grąžinti taip pat bibliotekos fojė.

Kaip sėkmingai baigti VU TSPMI ir sėkmingai daryti tai, ką nori (#2)

VU TSPMI Studijų skyrius kviečia pasikalbėti apie studentavimo metus. Prisiminimais ir patarimais dalinsis Instituto dėstytojai Vilius Mačkinis ir Ieva Giedraitytė, alfa.lt vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojas Antanas Manstavičius ir bernardinai.lt vyriausiasis redaktorius Donatas Puslys.

• Kaip studijų metų pasirinkimai padėjo atsidurti ten, kur yra dabar?
  • Kaip sekėsi studijuoti ir ką jie (kartu) veikė po paskaitų?
  • Kada (ar) apsisprendė, ką norės veikti po studijų?
  • Ar studijų metų klaidos sutrukdė sėkmingai daryti, ką nori?

Kviečiame pasikalbėti apie galimybes, kurias suteikė Institutas ir būdus sėkmingai studijuoti. Renginys subalansuotas pirmakursiams, bet tinka visiems (t.y. laukiami visi)!

Renginys vyks lapkričio 6 d., 18:30 val., VU TSPMI bibliotekos žiemos sode.