2021-02-24 20:20:38
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas vasario ir kovo mėnesiais vyks virtualiai. Artėjančio semestro tvakaraščius galite rasti čia!

2021-02-24 20:20:38
2021-02-04 00:00:00

VU TSPMI biblioteka jau dirba pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 val. iki 17 val. Aptarnavimas vyksta nekontaktiniu būdu. Pasiskolintas  knygas studentai gali pasiimti bibliotekos fojė, grąžinti taip pat bibliotekos fojė.

Išbandymas rinkimams: kaip grąžinti visuomenės pasitikėjimą 2

Renginio organizatoriai

Konstruktyvus dialogas įtraukiant visas puses – mūsų pagrindinis tikslas.

Konstruktyvus dialogas įtraukiant visas puses – mūsų pagrindinis tikslas. Stebėdami, kas vyksta viešojoje erdvėje, nenuleidžiame rankų ir siekiame užtikrinti visuomenės teisę kelti klausimus bei viešai diskutuoti svarbiais viešojo gyvenimo klausimais. Bandymas Nr. 2 surengti viešą diskusiją dėl pasitikėjimo rinkimais ir demokratija Lietuvoje, į kurią kviečiame politikus, VRK ir žiniasklaidos atstovus.

Diskusijoje kviečiami dalyvauti:

• Laura Matjošaitytė, Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkė
  • Ramūnas Karbauskis, Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas
  • Andrius Palionis, Seimo Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijos seniūnas
  • Eugenijus Gentvilas, Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas
  • Gabrielius Landsbergis, Seimo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas
  • Rita Miliūtė, LRT ir Laisvės TV žurnalistė
  • Liepa Želnienė, 15min.lt žurnalistė

Renginį kviečiamas moderuoti žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

Diskusiją organizuoja nešališkos ir nepolitinės organizacijos: politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku”, visuomeninė organizacija Baltosios pirštinės, iniciatyva Man Ne Dzin (LiJOT). Diskusijos partneris VU TSPMI.