2021-08-01 17:18:20
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

Išbandymas rinkimams: kaip grąžinti visuomenės pasitikėjimą 2

Renginio organizatoriai

Konstruktyvus dialogas įtraukiant visas puses – mūsų pagrindinis tikslas.

Konstruktyvus dialogas įtraukiant visas puses – mūsų pagrindinis tikslas. Stebėdami, kas vyksta viešojoje erdvėje, nenuleidžiame rankų ir siekiame užtikrinti visuomenės teisę kelti klausimus bei viešai diskutuoti svarbiais viešojo gyvenimo klausimais. Bandymas Nr. 2 surengti viešą diskusiją dėl pasitikėjimo rinkimais ir demokratija Lietuvoje, į kurią kviečiame politikus, VRK ir žiniasklaidos atstovus.

Diskusijoje kviečiami dalyvauti:

• Laura Matjošaitytė, Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkė
  • Ramūnas Karbauskis, Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas
  • Andrius Palionis, Seimo Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijos seniūnas
  • Eugenijus Gentvilas, Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas
  • Gabrielius Landsbergis, Seimo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas
  • Rita Miliūtė, LRT ir Laisvės TV žurnalistė
  • Liepa Želnienė, 15min.lt žurnalistė

Renginį kviečiamas moderuoti žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

Diskusiją organizuoja nešališkos ir nepolitinės organizacijos: politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku”, visuomeninė organizacija Baltosios pirštinės, iniciatyva Man Ne Dzin (LiJOT). Diskusijos partneris VU TSPMI.