2021-02-24 20:31:56
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas vasario ir kovo mėnesiais vyks virtualiai. Artėjančio semestro tvakaraščius galite rasti čia!

2021-02-24 20:31:56
2021-02-04 00:00:00

VU TSPMI biblioteka jau dirba pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 val. iki 17 val. Aptarnavimas vyksta nekontaktiniu būdu. Pasiskolintas  knygas studentai gali pasiimti bibliotekos fojė, grąžinti taip pat bibliotekos fojė.

Diskusija su Airijos Europos reikalų valstybės ministre H. McEntee, TD „Better Together: a United Response to Europe’s Challenges“

Airijos ambasada ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas maloniai kviečia Jus į diskusiją su Airijos Europos reikalų valstybės ministre Helen McEntee, TD. Diskusijos tema: „Better together: a united response to Europe’s challenges“. Renginyje dalyvaus ir Užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius. Diskusiją su Airijos Europos reikalų valstybės ministre moderuos instituto direktorius prof. Ramūnas Vilpišauskas. Diskusijoje bus pateikiamos įžvalgos apie ES iššūkius ir ES ateitį po Brexit.

Helen McEntee yra Airijos Europos reikalų valstybės ministrė. H. McEntee ir anksčiau ėjo valstybės ministrės pareigas ir buvo atsakinga už psichikos sveikatos ir vyresnio amžiaus žmonių sritis. Ji buvo išrinkta į Airijos asamblėją (Dáil Éireann) 2013 m. kovą.