Diskusija „Rinkimų komitetų sėkmė savivaldybių tarybų rinkimuose“

Keičiantis rinkimus reguliuojantiems įstatymams ir jau artėjant savivaldos rinkimams tampa aktualu diskutuoti apie savivaldos ateitį ir komitetų vaidmenį joje. Todėl inicijuojame diskusiją su komitetų atstovais apie jų galimybes pritraukti naujus dalyvius į politiką, galimybes formuoti savivaldybių tarybų veiklos kryptį ir inicijuoti pokyčius bendruomenėse. Diskusijoje planuojama dalyvaus Zarasų, Mažeikių ir Šiaulių visuomeninių rinkimų komitetų atstovai, o auditorijoje gyvai Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto mokslininkai ir studentai.
Renginys organizuojamas viešinant projekto „Visuomeninių rinkimų komitetų Lietuvoje studija: tarp lokalizuotos demokratijos ir partikuliaristinių interesų atstovavimo” rezultatus. Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-19-0076) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).
Diskusija vyks rugsėjo 6 d. 11:30, ją stebėti galėsite Zoom platformoje. Stebėti diskusiją galėsite tik užsiregistravę.
Registracijos anketą rasite čia: https://bit.ly/Registracija0906