Diskusija „Nuo greitų pergalių prie skaudžių pralaimėjimų: COVID-19 krizės valdymas Lietuvoje“

2021 m. sausio 6 d., 10–12 val. Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas kviečia į nuotolinį renginį, skirtą aptarti COVID-19 krizės valdymą šalyje. Renginio metu VU TSPMI tyrėjai pristatys svarbiausius 2020 m. birželį – gruodį įgyvendinto mokslinio projekto „Lietuvos ir kitų ES šalių narių atsakas į COVID-19 pandemiją: poveikis viešajai politikai ir ekstremalios situacijos valdymas“ rezultatus bei su pagrindiniais šalies sprendimų priėmėjais ir ekspertais diskutuos apie šiuo metu kylančius pandemijos valdymo iššūkius.

Renginio programa:
10.00 – 10.45 Tyrimo rezultatų pristatymas. Sveikatos apsaugos sistemos ir ekonominės politikos atsakas į COVID-19 krizę Lietuvoje ir ES (doc. dr. Vytautas Kuokštis ir prof. dr. Ramūnas Vilpišauskas) bei COVID-19 sukeltos krizės valdymas Lietuvoje (prof. dr. Vitalis Nakrošis ir dokt. Rasa Bortkevičiūtė)
10.45 – 12.00 Diskusija apie COVID-19 krizės valdymą 2021 m. Diskusijoje dalyvaus LR Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė, LR sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys, LR Seimo narys Lukas Savickas, ESTEP valdybos pirmininkas dr. Klaudijus Maniokas, Kauno technologijos universiteto profesorė dr. Audronė Telešienė. Pokalbį moderuos apžvalgininkas, filosofas Paulius Gritėnas.

Renginys bus transliuojamas LRT.lt portale bei VU TSPMI Facebook paskyroje, kur žiūrovai galės užduoti klausimus renginio dalyviams.

Projekto „Lietuvos ir kitų ES šalių narių atsakas į COVID-19 pandemiją: poveikis viešajai politikai ir ekstremalios situacijos valdymas (COPOVAL)“ įgyvendinimui finansavimą skyrė Lietuvos mokslo taryba (LMTLT), sutarties Nr. S-COV-20-13. Daugiau informacijos apie projektą