2022-06-29 09:25:54
2022-06-26 21:00:00

Būsimi studentai, kviečiame užduoti jums rūpimus klausimus ir rinktis #pirmunumeriuVU. Priėmimo vadovas Artūras Šaltis padės rasti atsakymus. Registruokis čia!

Diskusija „Mums reikia vado? O gal karaliaus?“

Diskusija „Mums reikia vado? O gal karaliaus?“

Visuomenėje kyla diskusijos apie tai, kas turi vadovauti valstybei, krizės laikotarpiais iš naujo ieškoma gero(s) vadovo(ės) savybių, o pasibaigus kiekvienai kadencijai keliami nauji reikalavimai būsimiems(oms) lyderiams(ėms). Tačiau ar keliame klausimą, kokia vadovavimo forma yra tinkamiausia, siekiant suvaldyti pandemijos, saugumo ar socialines krizes?
Kartu su VU TSPMI kviečiame klausti, ne kurio(s), o kokio(s) mums reikia valstybės vadovo(ės): prezidento(ės), karaliaus (karalienės), filosofo(ės)? Ką apie Lietuvos vadovus pasakytų Platonas? Kokie buvo valstybės vadovų idealai ir praktikos Antikoje ir kokie yra dabar? Knygos „Mums reikia vado?“ autorius, instituto dėstytojas doc. Dr. Mažvydas Jastramskis kviečia diskusijai kolegas politikos filosofus dr. Vilių Bartninką bei dr. Gintą Karalių.
Diskusija „Mums reikia vado? O gal karaliaus?“ vyks rugsėjo 24 d. 16 val. Vilniaus Rotušės aikštėjė.
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.
Dalyvavimas diskusijoje galimas tik su Galimybių Pasu.