Diskusija „How can Lithuanian NGOs support Ukraine’s recovery?“

VU TSPMI kartu su „Kurk Lietuvai“ kviečia į diskusiją apie tai, koks galėtų būti Lietuvos nevyriausybinių organizacijų (NVO) vaidmuo Ukrainos atsigavimo procesuose.
Lietuvos NVO projektus Ukrainoje vykdė jau prieš karą, o karo metu turėjome ryškias humanitarinės paramos iniciatyvas, tačiau ar matome platesnį savo NVO įsitraukimą ateityje? Koks galėtų būti NVO vaidmuo ilgalaikiuose Ukrainos atsigavimo procesuose? Ukraina parodė, kad jos pilietinė visuomenė stipri, tad kokią pridėtinę vertę galėtų atnešti Lietuvos NVO?
Jus sveikins Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė, savo Kurk Lietuvai projektą apie Lietuvos NVO paramos Ukrainai galimybes ir iššūkius pristatys dalyvės Dalia Krapavickaitė ir Viktoriya Didenko, o apie fondo 1K veiklą kalbės Oleg Šurajev.
Diskusijos dalyviai(–ės):
Mantas Adomėnas, Užsienio reikalų viceministras
Artūras Žarnovskis, Ukrainos atstatymo ir Europos Taikos Priemonės programų vadovas Centrinėje projektų valdymo agentūroje,
Milda Laužikaitė, asociacijos Kūrybinės jungtys vadovė,
Nerijus Udrėnas, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorius bei labdaros ir paramos fondo „Food for Ukraine“ direktorius ir
Ugnė Kumparskaitė, Vystomojo bendradarbiavimo platformos vadovė.
Diskusiją moderuoja VU TSPMI dėstytoja doc. dr. Lina Strupinskienė.
Renginys vyks kovo 16 dieną, 16:00-18:00 val., VU TSPMI 402 auditorijoje. Renginys vyks anglų kalba.
Dalyvaujančius prašome registruotis čia: https://www.eventbrite.com/…/how-can-lithuanian-ngos…