2021-08-01 09:26:35
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

Danijos Karalystės Europos reikalų ministro Nicolai Wammen paskaita „Kopenhagos kriterijai ir Europos ateitis“

Gegužės 28 d. (antradienį), 16.45 val., VU TSPMI kartu su Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija kviečia į Danijos Karalystės Europos reikalų ministro Nicolai Wammeno paskaitą „Kopenhagos kriterijai ir Europos ateitis“ (The Copenhagen Criteria and Europe’s way ahead).

Paskaitos kalba – anglų.

1971 m. gimęs Danijos Europos reikalų ministras Nicolai Wammen studijavo politikos mokslus Orhuso universitete bei JAV, Masačusetse. Prieš tapdamas Europos reikalų ministru, dirbo Orhuso meru, buvo miesto tarybos narys, vadovavo švietimo ir kultūros komitetui bei Orhuse kasmet vykstančiam meno ir pramogų festivaliui, kurį globoja ir Danijos Karalienė Margrėtė II. Anksčiau buvo Danijos Parlamento Socialdemokratų partijos narys.