2021-10-27 10:41:20
2021-09-09 00:00:00

Naujuosius mokslo metus pasitinkame su atnaujintais rašto darbų metodiniais nurodymais. Juos galite rasti čia!

J. Kazicko stipendijos podoktorantūros stažuotei Jeilio universitete pristatymas

Sausio 17 d., ketvirtadienį, 17:00 val. TSPMI didžiojoje auditorijoje kviečiame dalyvauti susitikime, kuriame bus pristatyta Baltijos studijų programa skirta podoktorantūros stažuotei Jeilio universitete (Yale University, JAV).

Susitikime dalyvaus Kazickų fondo atstovai, kurie skiria stipendiją, ir šios programos galimybėmis pasinaudoję dalyviai, kurie pasidalins patirtimi. Susitikimo metu įvyks teletiltas su šios programos koordinatoriumi prof. Bradley Woodworth.

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir išsamiau susipažinti su programa bei galimybėmis!

Daugiau informacijos apie programą galima rasti čia. Dokumentų teikimas vyksta iki vasario 1 d.