Ateities TSPMI ir jo bendruomenės emocinė sveikata

Kiekvieno TSPMI bendruomenės nario savijauta universitete yra tiesiogiai susijusi su visų bendruomenės narių emocine sveikata ir jų tarpusavio santykiais. Todėl vienas iš svarbiausių Instituto strateginės krypties tikslų yra jo bendruomenės narių savijautos gerinimas ir stiprinimas, kuris yra prioretizuojamas ir strateginiuose Vilniaus universiteto dokumentuose.
Šio siekio įgyvendinimui 2022 m. lapkričio mėn. 17 d. (ketvirtadienį) nuo 10.00 – 13.00 val. 304 a. Vilniaus universiteto bendruomenės psichologės organizuoja VU TSPMI bendruomenei skirtą diskusiją – praktinį seminarą „Ateities TSPMI ir jo bendruomenės emocinė sveikata“. Tai yra bandomasis renginys universitete, kuris vėliau bus replikuojamas ir kituose VU padaliniuose.
Šio susitikimo metu:
• aptarsime esamą mikroklimatą TSPMI bendruomenėje;
• ieškosime sprendimo būdų, kaip stiprinti emocinę gerovę organizacijoje;
• kursime emocinės gerovės viziją ir jos palaikymo veiklas.
Į diskusiją kviečiami visi Instituto studentai. Kartu ieškosime įvairių būdų sutelkti kolektyvą bendram tikslui pasiekti, todėl kiekvieno studento dalyvavimas ir indėlis yra labai reikšmingas.
Kviečiame aktyviai dalyvauti diskusijoje – praktiniame seminare. Diskusijos vyks gyvai.
Registruotis į diskusiją galima iki 2022 m. lapkričio mėn. 14 d. (imtinai).
Registracijos nuoroda: https://forms.gle/st1JFzsShocPosaH6
Kilus klausimams kreipkitės į Vilniaus universiteto Bendruomenės psichologes Laurą Ustinavičiūtę-Klenauskę e. paštu el. paštas: laura.ustinaviciute-klenauske@fsf.vu.lt, arba Ingą Abramavičienę e. paštas: inga.abramaviciene@fsf.vu.lt.