ARQUS jungtinės „European Studies“ magistro programos atvirų durų diena

Balandžio 29 d. 17 val., 303 auditorijoje, VU TSPMI kviečia pasišnekėti apie studijas ARQUS jungtinėje „European Studies“ magistro programoje.

Magistro studijos – puiki erdvė profesiniams įgūdžiams tobulinti, ateities karjeros galimybėms stiprinti, perspektyvioms pažintims užmegzti. O ARQUS jungtinė programa sudaro galimybes to siekti ne tik viename, bet keturiuose universitetuose – programa vykdoma kartu su Leipcigo, Granados ir Graco universitetais. ARQUS jungtinė magistro studijų programa „European studies“ suteikia unikalią galimybę gauti 4 prestižinių Europos universitetų diplomą ir patirti skirtingas Europos kultūras bei akademines tradicijas.

Renginio metu studijų skyriaus vadovas Vilius Mickūnas kartu su programos dėstytoja dr. Ieva Giedraityte ir studente Simona Petrulyte dalinsis savo patirtimi ir patarimais bei mielai atsakys į kylančius klausimus apie studijų programą.

Daugiau informacijos apie studijų programą rasite čia: https://arqus-alliance.eu/study-in-arqus/joint-masters-programmes/master-european-studies/.