VU TSPMI Tarybos rinkimai

Kandidatų dalyvauti šiuose rinkimuose kėlimas vyksta nuo balandžio 8 dienos iki gegužės 15 dienos, 17 valandos

Rinkimai į VU TSPMI Tarybą vyks birželio 3 d. Išankstinis balsavimas vyks gegužės 30 d. Rinkimai vyks VU TSPMI, Vokiečių g. 10, 207 kab.

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) rinkimų komisija informuoja, jog prasideda rinkimai į VU TSPMI Tarybą.

Remiantis VU TSPMI nuostatų 16 punktu, bus renkami:

• penki Institute dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys profesoriai ir (ar) vyriausieji mokslo darbuotojai;
  • penki Institute dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys docentai ir (ar) vyresnieji mokslo darbuotojai;
  • trys kiti Institute dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys akademinės bendruomenės nariai.

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto kamieninių akademinių padalinių tarybų narių rinkimų tvarkos aprašu. Rinkimus vykdys instituto rinkimų komisija – Jolanta Damauskienė (pirmininkė), Viktorija Gailiūtė ir Vygailė Vilčiauskaitė (studentų atstovė).

Informuojame, jog kandidatų dalyvauti šiuose rinkimuose kėlimas vyksta nuo balandžio 8 dienos iki gegužės 15 dienos, 17 valandos. Teisę kelti kandidatus ar kelti savo kandidatūrą į padalinio tarybos narius turi kiekvienas padalinio rinkėjas. Tuo tikslu rinkėjas ar padalinio rinkėjų grupė teikia raštišką pasiūlymą padalinio rinkimų komisijai.

Siūlymas dėl kandidato iškėlimo arba savo kandidatūros iškėlimas turi būti pareikštas raštu (el. paštu viktorija.gailiute@tspmi.vu.lt  arba atneštas į 207 kab. Viktorijai Gailiūtei), o kandidatas privalo pateikti rašytinį rinkimų komisijos patvirtintos formos prašymą (jeigu keliasi pats) ar sutikimą (jeigu kelia kitas padalinio rinkėjas) kandidatuoti.

Jeigu prireiks pakartotinio balsavimo, tuomet jis bus vykdomas birželio 10 d.