Uždaryti
2021-10-27 16:56:54
2021-09-09 00:00:00

Atnaujintus rašto darbų metodinius nurodymus galite rasti čia.

VU TSPMI pasirašė memorandumą su Ukrainos Genadijaus Udovenko diplomatine akademija

Balandžio 11 d. VU TSPMI pasirašė memorandumą su Ukrainos Genadijaus Udovenko diplomatine akademija. Sutartimi abi įstaigos įsipareigojo palaikyti reguliarių bendradarbiavimą orientuotą į užsienio politikos, tarptautinių santykių, tarptautinės teisės, tarptautinės ekonomikos, politikos mokslų specialistų rengimą. Įstaigos įsipareigojo kartu plėtoti tyrimus, organizuoti tyrėjų kvalifikacijos kėlimo mokymus, organizuoti renginius ir susitikimus bei dalintis gerąja patirtimi bendrose interesų srityse.

Ukrainos Genadijaus Udovenko diplomatinė akademija buvo įkurta 1995 gegužės 30-ąją. Akademija yra diplomatų ir valstybės tarnautojų, atsakingų už tarptautinius santykius ir užsienio reikalus, centrinių Ukrainos vykdomųjų organų, Prezidento administracijos, Ministrų kabineto ir Ukrainos parlamento sekretoriatų mokymo centras. Per gana trumpą laiką akademija tapo platforma keistis idėjomis, siūlanti analizės priemones ir kelianti diskusijas įvairiais užsienio politikos klausimais.

Akademija pradėjo klubo formatą susitikimams ir diskusijoms, dalyvaujant garsiems ekspertams, menininkams, patyrusiems diplomatams ir užsienio partneriams. Akademija, siekdama paskatinti profesinio mokymo mainų programas, taip pat mokslinių tyrimų mainus, jau yra sudariusi daugiau nei 65 memorandumus ir susitarimus dėl bendradarbiavimo su diplomatinėmis akademijomis, institutais ir užsienio reikalų departamentais visame pasaulyje.