2020-09-29 17:44:32
2020-08-31 00:00:00
VU TSPMI biblioteka dirba įprastu laiku: 10:00 – 18:00 val.
Lankytojai privalo laikytis visų saugumo rekomendacijų: dėvėti veido kaukes, dezinfekuoti rankas bei išlaikyti saugų atstumą nuo kitų.
2020-09-29 17:44:32
2020-09-02 00:00:00

Visą svarbiausią informaciją apie studijas ir tvarkaraščius rasite COVID 19 polapyje magistrams ir polapyje bakalaurams.

VU TSPMI Direktoriaus rinkimai

Vadovaudamasi Vilniaus universiteto statutu ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (toliau – VU TSPMI) nuostatais, VU TSPMI taryba (toliau – Taryba) skelbia konkursą VU TSPMI Direktoriaus (toliau – Direktorius) pareigoms eiti. Kadencijos trukmė – 5 metai.

Konkurse į Direktoriaus pareigas gali dalyvauti asmenys, atitinkantys kamieninio padalinio vadovui Vilniaus universiteto statute keliamus reikalavimus: turintys mokslo daktaro laipsnį, turintys pedagoginės ir vadybinės patirties, Direktoriaus pareigų kadencijos pirmąją dieną dar nepasiekę įstatymų nustatytos pensinio amžiaus ribos.

Kiekvienas pretendentas privalo pateikti Instituto rinkimų komisijai šiuos dokumentus:

• laisvos formos prašymą dalyvauti konkurse;
  • pretendento gyvenimo aprašymą, kuriame būtina nurodyti turimą pedagoginę ir vadybinę patirtį;
  • pretendentui suteiktą mokslo laipsnį patvirtinančio dokumento kopiją;
  • pretendento veiklos, jį išrinkus Direktoriumi, programą (iki 2 psl.);
  • kitus dokumentus, kurie, pretendento nuomone, galėtų būti svarbūs dalyvaujant konkurse.

Dokumentų pateikimo terminas – iki 2019 m. gegužės 22 d., 13:00 val.

Visus dokumentus pretendentas turi pateikti asmeniškai rinkimų komisijos atstovei Viktorijai GailiūteiVU TSPMI (Vokiečių g. 10, Vilnius) 207 kab., darbo dienomis nuo 9 val. iki 16:30 val. (pietų pertrauka nuo 12 val. iki 13 val.) arba išsiųsti paštu (adresu: Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto rinkimų komisijai Vokiečių g. 10, Vilnius LT-01130), arba išsiųsti per kurjerių tarnybą užklijuotame voke, ant voko užrašant tokį tekstą: „VU TSPMI Rinkimų komisijai dokumentai konkursui eiti VU TSPMI Direktoriaus pareigoms“. Svarstomi tik dokumentai, gauti iki skelbime nurodyto termino. Pretendentui patvirtinimas apie gautus dokumentus išsiunčiamas elektroniniu paštu.

Rinkimų eiga:

• Pareiškinių dokumentų pateikimas – iki 2019 m. gegužės 22 d., 13:00 val.
  • Rinkiminiai debatai – 2019 m. gegužės 29 d., 13:30 val. (data bus patvirtinta gavus pretendentų dokumentus)
  • Direktoriaus rinkimų data – 2019 m. birželio 11 d.